Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

ikony

Pracownicy

 

Dyrektor szkoły - Robert Witkowski (dyżur - poniedziałek 15.00 - 17.00)

Wicedyrektor szkoły - Lidia Magdalena Klorek (dyżur - czwartek 15.00 - 16.00)(dyżur - czwartek 15.00 - 16.00)

Wicedyrektor szkoły - Aldona Kinga Wysocka (dyżur - środa 15.00 - 16.00)(dyżu r - środa 15.00 - 16.00)

 

NAUCZYCIELE:

      Zachecamy do umówienia spotkania w godzinie dyżuru lub w innym uzgodnionym czasie.

 l.p. Imię i nazwisko Przydział obowiązków Dyżur nauczyciela
1

Beata Basińska-Troć

logopeda

wtorek 16.00-16.30, piątek 7.30-8.00

2

Przemysław Boruszak

język angielski czwartek 7.30-8.15
3 Ewa Markiewicz

język angielski, wych. fizyczne

wtorek 12.00 - 12.45
4

Irena Strychalska

technika, zaj. techniczne, wychowawca 8c

środa 12.00 - 12.45

5

Małgorzata Głowacka

------------------

 

-------------------

6

Monika Jabłońska

pedagog

wtorek 16.00 - 17.00

7

Anna Jaśkiewicz-Rus

------------------- --------------------------
8

Anna Kędzierska

religia

wtorek 11.10 - 11.55
9

Barbara Arciszewska

---------------

 ----------

10

Maria Kołacka

historia

poniedziałek 15.45 - 16.30

11

Joanna Konarska

świetlica

piątek 10.00 - 11.00

12

Eliza Krzyżanowska

muzyka, wychowawca 4a

środa 11.10 - 11.55

13

Katarzyna Lekier

wychowawca 3b, bibliotekarz

środa 14.55 - 15.40

14

Hanna Lewandowska

 wychowawca 2a

wtorek 9.05 - 9.55

15 Alicja Boniecka

język polski

czwartek 13.10 - 13.55
16

Aldona Opaska

 religia

środa  6.45 - 7.30

17

Grażyna Orwat

wychowawca 1e

środa 10.05 - 10.50

18

 Karolina Żebrowska

----------------------

-------------------------

19

Joanna Piechowicz

------------------------

-----------------------
20 Marika Kubacka

geografia, biologia

poniedziałek 14.55 - 15.40

21

Sławomira Sobczak

 język angielski, wychowawca 5d

wtorek 14.55 - 15.40

22

Magda Szymankiewicz

świetlica wtorek
12.45 - 13.30
23

Małgorzata Grobelna

język polski

poniedziałek 10.25 - 11.10
24

Marzena Tłok 

wychowawca 1c

wtorek 10.05 - 10.50
25

Marzena Wojda

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna,

wychowawca 7b

środa 11.10 - 11.55

26

Marika Rembecka

wychowawca 0a

wtorek 11.00 - 11.30

27

Małgorzata Adamczewska

świetlica

 

28 Małgorzata Kozyra fizyka

 poniedziałek 10.05 - 10.50

29

 Katarzyna Szlachetka

logopeda

czwartek 11.30 - 12.00

30

Zofia Łapińska-Molewska 

gimnastyka korekcyjna

wtorek 11.10 - 11.55

31

Maciej Markiewicz 

wychowanie fizyczne

poniedziałek 13.10 - 13.55

32

 Dorota Borowiak-Bączyńska

 wychowawca 0d

wtorek 12.00 - 12.30

33

 Elżbieta Gulik

 wychowawca  2c

środa 14.00 - 14.45

34

 Grażyna Kubiak

 świetlica

piątek 11.15 - 12.00
35

 Monika Ograbek

język polski, etyka, wychowawca 6c

czwartek 11.00 - 11.55

36

Aleksandra Murzynowska- Skrzypczak

j. angielski, wychowawca 8d

poniedziałek 10.05 - 10.50

37

Aleksandra Bielakowska-Bekier

matematyka, wychowawca 6a

 poniedziałek 10.05 - 10.50

38

 Krystyna Dziubała

j. niemiecki, wychowawca 7a

piątek 8.20 - 9.05

39

Wojciech Kusiński

j. polski, wychowawca 5b

piątek 11.10 - 11.55
40

 Sabina Gacek-Andrzejewska

plastyka, wychowawca 8b

poniedziałek 14.55 - 15.40

41

Karolina Mańka

 wychowawca 1a

środa 9.10 - 9.55

42

Mariola Witkowiak

psycholog 

wtorek 16.00 - 17.00, piątek 7.00 - 8.00

43K

Klaudia Nawrocka

przyroda, wychowawca 4d środa 13.10 - 13.55
44  
Kinga Dratwińska
wychowawca 2b środa 13.10 - 13.55
45  
Paulina Szulc-Mikołajczak
 matematyka  wtorek 9.10 - 9.55
46 Lidia Żaba wychowawca 2d  piątek 9.10 - 9.55
 
47  Marta Kaczmarek  wychowawca 0c
wtorek 11.10 - 11.40
 
48 Katarzyna Nowakowska  -------  ---
49
Izabela Kardasz
 
chemia czwartek 10.50 - 11.30
50 Małgorzata Kubicz-Bartkowiak świetlica piątek 10.15 - 11.00
51 Magdalena Pluskota  język polski, wychowawca 4f czwartek 10.05 - 10.50
52  Emanuela Luchowska religia piątek 12.00 - 13.45
53  Danuta Mikołajczyk  biblioteka  piątek 11.30 - 12.30
54 Marzena Beyer-Briks język polski  piątek 9.10 - 9.55
55 Dorota Lackowska  matematyka, wychowaawca 5a  czwartek 14.00 - 14.45
56 Iwona Frąckowiak wychowanie fizyczne piątek 8.20 - 9.05
57 Monika Paszkowiak wychowawca 0b  poniedziałek 10.20 - 10.50
58  Anna Witkiewicz  informatyka, zajęcia komputerowe piątek 11.10 - 11.55
59  Agnieszka Pajączkowska biologia wtorek 13.10 - 13.55
60  Piotr Remiszewski j. angielski, wychowawca 5f  środa 13.10 - 13.55
61 Roman Króliński wychowanie fizyczne, wychowawca 6b poniedziałek 11.10 - 11.55
62  Marika Węckowska-Małek świetlica poniedziałek 9.15 - 10.00
63 Renata Dróżdż-Gielnik terapia pedagogiczna

wtorek 16.30 - 17.00

środa 10.40 - 11.10

64  Monika Roszka nauczyciel wspomagający czwartek 7.30 - 8.15
65 Aneta Wójtowicz wychowawca 1d

wtorek 9.10 - 9.55

66  Anna Gruszczyńska świetlica wtorek 10.15 - 11.00
67 Anna Szczypińska -------------- -----------------
68  Maria Tomczyk  wychowawca 3a  poniedziałek 9.10 - 9.55
69  Paulina Olszowa świetlica  środa 11.15 - 12.05
70  Małgorzata Mądra świetlica  wtorek 11.00 - 11.45
71  Monika Paczyńska ----------------------- -------
72  Angelika Biszkowska-Mróz język niemiecki, wychowawca 4c piątek 10.05 - 10.50
73  Monika Kondracka wychowawca 1b wtorek 10.05 - 10.50
74  Violetta Łukasiewicz pedagog specjalny piątek 13.10 - 13.55

75

Grzegorz Żurek historia, wychowawca 4b środa 14.00 - 14.45
76 Justyna Ryba-Lisowicz matematyka, wychowawca 5c wtorek 10.05 - 10.50
77 Ewelina Tracz-Maj świetlica poniedziałek 9.15 - 10.00
78 Małgorzata Niewiadomska świetlica piątek 10.30 - 11.15
79 Katarzyna Frąckowiak świetlica wtorek 13.00 - 13.30
80 Karolina Kwiatkowski psycholog czwartek 16.00 - 17.00
       

 

Inspektorem ochrony danych

jest Adam Korzuch

(korzuch@infoic.pl)

------------------------------------

Warunki ubezpieczenia grupowego Aviva

  Zgłaszenie wypadku w Aviva - wyjaśnienie

Druk - zgłoszenie szkody na osobie

  Ogólne Warunki Ubezpieczenia   

     Oświadczenie dla opiekunów    

Tabela procentowego uszczerbku na zdrowiu

-----------------------------------

 na I półrocze roku szkolnego 2018/2019 

-------------------------------

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2019

INFORMATOR
o egzaminie ósmoklasisty od roku szkolnego 2018/2019

ДОВІДНИК

про іспит восьмикласника від 2018/2019 навчального року

---------------------------------------

---------------------------------------

---------------------------------------

PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2018/2019

KLASY 4-8

KLASY 1-3 i oddziały przedszkolne

----------------------------------------------

 

W zakładce Rekrutacja

znajdują się do pobrania wnioski

i zgłoszenia dla kandydatów

na rok szkolny 2018 / 2019


 

WOŚP 2018

Zebrana kwota

w Plewiskach:

13744,26 zł


Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny

Zegar