Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

ikony

Pracownicy

 

Dyrektor szkoły - Robert Witkowski (dyżur - poniedziałek 15.00 - 17.00)

Wicedyrektor szkoły - Lidia Magdalena Klorek (dyżur - czwartek 15.00 - 16.00)

Wicedyrektor szkoły - Aldona Kinga Wysocka (dyżur - środa 15.00 - 16.00)

W związku z zakończeniem ewaluacji zewnętrznej i związanym z tym posiedzeniem RP, dyżury wicedyrektorów w dniach 28 i 29 marca br. są odwołane.

NAUCZYCIELE:

      Zachecamy do umówienia spotkania w godzinie dyżuru lub w innym uzgodnionym czasie.

 l.p. Imię i nazwisko Przydział obowiązków Dyżur nauczyciela
1

Beata Basińska-Troć

logopeda

poniedziałek 7.15 - 7.45, wtorek 16.15 - 16.45

2

Przemysław Boruszak

------------ -------------
3 Ewa Markiewicz

język angielski, wych. fizyczne

czwartek 11.10 - 11.55
4

Irena Strychalska

technika, zaj. komputerowe, wychowawca 7c

piątek 9.10 - 9.55

5

Małgorzata Głowacka

wychowawca 2a

 

piątek 8.20 - 9.05

6

Monika Jabłońska

pedagog

wtorek 16.00 - 17.00, piątek 7.00 - 8.00

7

Anna Jaśkiewicz-Rus

świetlica czwartek 10.15 - 11.00
8

Anna Kędzierska

religia

poniedziałek 8.20 - 9.05
9

Barbara Arciszewska

---------------

 ----------

10

Maria Kołacka

historia

środa 9.10 - 9.55

11

Joanna Konarska

świetlica

środa 10.45 - 11.30

12

Eliza Krzyżanowska

wychowawca 3g

piątek 9.10 - 9.55

13

Katarzyna Lekier

wychowawca 2b, bibliotekarz

czwartek 11.10 - 11.50

14

Hanna Lewandowska

 wychowawca 1a

poniedziałek 9.10 - 9.55

15 Agata Cegieła

język niemiecki, wychowawca 6b

środa 10.05 - 10.50
16

Aldona Opaska

 religia

piątek 6.45 - 7.30

17

Grażyna Orwat

wychowawca 3a

środa 12.00 - 12.45

18

 Karolina Żebrowska

matematyka, wychowawca 7a

czwartek 8.20 - 9.05

19

Joanna Piechowicz

przyroda, wychowawca 4c

środa 8.20 - 9.05
20 Marika Rzepka

przyroda

środa 12.00 - 12.45

21

Sławomira Sobczak

 język angielski, wychowawca 4d

poniedziałek 12.00 - 12.45

22

Magda Szymankiewicz

świetlica środa
11.15 - 12.00
23

Monika Długokencka

matematyka, wychowawca 4a

poniedziałek 9.10 - 9.55
24

Marzena Tłok 

wychowawca 3d

poniedziałek 12.00 - 12.45
25

Marzena Wojda

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

piątek 10.05 - 10.50

26

Marika Rembecka

świetlica

wtorek 10.15 - 11.00

27

Małgorzata Adamczewska

świetlica, muzyka

 

28 Małgorzata Kozyra fizyka

 środa 8.20 - 9.05

29

 Katarzyna Szlachetka

logopeda

poniedziałek 16.30 - 17.00

30

Zofia Łapińska-Molewska 

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

 

31

Maciej Markiewicz 

wychowanie fizyczne

poniedziałek 10.05 - 10.50

32

 Dorota Borowiak-Bączyńska

 wychowawca 3c

środa 14.00 - 14.45

33

 Elżbieta Gulik

 wychowawca  1c

środa 9.15 - 9.50

34

 Grażyna Kubiak

 ---------------------

----------------
35

 Monika Ograbek

język polski, etyka, wychowawca 5c

poniedziałek 11.10 - 12.00

36

Aleksandra Murzynowska- Skrzypczak

j. angielski, wychowawca 7d

poniedziałek 10.05 - 10.50

37

Aleksandra Bielakowska-Bekier

matematyka, wychowawca 5a

 piątek 12.00 - 12.45

38

 Krystyna Dziubała

j. niemiecki, wychowawca 6a

piątek 9.10 - 9.55

39

Anna Szymańska

j. polski

wtorek 11.10 - 11.55
40

 Sabina Gacek-Andrzejewska

plastyka, wychowawca 7b, świetlica

środa 9.10 - 9.55

41

Karolina Mańka

 wychowawca 0a

poniedziałek 9.15 - 9.45

42

Mariola Witkowiak

psycholog 

poniedziałek 7.00 - 8.00, wtorek 16.00 - 17.00

43

Magdalena Rybicka

język polski, wychowawca 4b wtorek 10.05 - 10.59
44  
Kinga Dratwińska
wychowawca 1b wtorek 9.10 - 9.55
45  
Katarzyna Rosenbeiger
 -----  -----
46 Lidia Żaba wychowawca 1d  środa 9.10 - 9.55
 
47  Marta Kaczmarek  wychowawca 3f
czwartek 9.10 - 9.55
 
48 Katarzyna Nowakowska  -------  ---
49
Izabela Kardasz
 
chemia piątek 8.20 - 9.05
50 Małgorzata Kubicz-Bartkowiak świetlica  
51 Justyna
Kur
 język polski, wychowawca 5d, świetlica piątek 11.10 - 11.55
52  Emanuela Luchowska religia poniedziałek 12.45 - 13.30
53  Danuta Mikołajczyk  biblioteka  piątek 12.30 - 13.30
54 Katarzyna Nabzdyk ---------  ------------
55 Dorota Lackowska  matematyka  środa 11.10 - 11.55
56 Iwona Frąckowiak nauczyciel wspomagający  
57 Monika Paszkowiak wychowawca 3b  piątek 13.10 - 13.55
58  Magdalena Piekarska  świetlica środa 10.00 - 10.45
59  Martyna Prabucka psycholog środa 16.00 - 17.30
60  Piotr Remiszewski j. angielski, wychowawca 4f  czwartek 8.20 - 9.05
61 Roman Króliński wychowanie fizyczne, wychowawca 5b poniedziałek 9.10 - 9.55
62  Marika Węckowska-Małek świetlica poniedziałek 11.15 - 12.00
63 Renata Dróżdż-Gielnik terapia pedagogiczna czwartek 11.00 - 12.00
64  Monika Roszka nauczyciel wspomagający  
65 Aneta Wójtowicz wychowawca 0d

środa 10.10 - 10.40

66  Anna Gruszczyńska świetlica poniedziałek 10.15 - 11.00
67 Anna Szczypińska wychowawca 0c środa  9.15 - 9.45
68  Maria Tomczyk  wychowawca 3h  poniedziałek 8.20 - 9.05
69  Karolina Truchan wychowawca 3e  poniedziałek 8.20 - 9.05
70  Dorota Kiersk-Królikowska matematyka  wtorek 9.10 - 9.55
71  Monika Paczyńska ----------------------- -------
72  Angelika Biszkowska-Mróz ----------------------- -------
73  Monika Kondracka wychowawca 0b  
74  Violetta Łukasiewicz pedagog specjalny poniedziałek 9.10 - 9.55
       

 

W zakładce Rekrutacja

znajdują się do pobrania wnioski

i zgłoszenia dla kandydatów

na rok szkolny 2018 / 2019


 

WOŚP 2018

Zebrana kwota

w Plewiskach:

13744,26 zł


Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

Zegar