Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

ikony

   Laboratoria Przyszłości – Szkoła Podstawowa nr 48 im. Generała Oswalda ...

        

Pracownicy

 

Dyrektor szkoły - Robert Witkowski

Wicedyrektor szkoły - Lidia Magdalena Klorek 

Wicedyrektor szkoły - Aldona Kinga Wysocka

*Podczas dni wolnych od zajęć dydaktycznych, ferii, wakacji letnich harmonogram godzin dostępności nie obowiązuje. Możliwość spotkania po uprzednim telefonicznym umówieniu terminu.

 

 

NAUCZYCIELE:

      Zachecamy do umówienia spotkania w godzinie dostępności lub w innym uzgodnionym czasie.

 

 l.p. Imię i nazwisko Przydział obowiązków Godziny dostępności
1

Robert Witkowski

wychowanie fizyczne

 

 

 po telefonicznym umówieniu terminu spotkania

2

Przemysław Boruszak

wychowawca 8a, język angielski

poniedziałek 12.50-13.50

3 Ewa Markiewicz

wychowawca 5b, język angielski, wych. fizyczne

poniedziałek 11.50-12.50

4

Irena Strychalska

wychowawca 7d, technika, informatyka

piątek 8.00-9.00

5

Małgorzata Herkowiak-Zielińska

wychowawca 7a, matematyka

czwartek 8.10-9.10

6

Anna Rejewska

pedagog

piątek 8.30-9.30

7

Marta Kaczmarek

wychowawca 3a

środa 9.05-10.05

8

Anna Kędzierska

religia

wtorek 7.20-8.20

9

Aleksandra Wojdyło

bibliotekarz

poniedziałek, wtorek

15.30-16.00

10

Maria Kołacka

wychowawca 8b, historia, WoS

wtorek 9.00-10.00

11

Joanna Konarska

wychowawca 6b

piątek 6.30-7.30

12

Eliza Krzyżanowska

muzyka, wychowawca 4c

piątek 8.00-9.00

13

Andżelika Zając

wychowawca 0b

czwartek 14.00-15.00

14

Hanna Lewandowska

 wychowawca 1b

środa 10.55-11.55

15 Jędrzej Kaczmarek

fizyka

piątek 9.10-10.10

16

Aldona Opaska

 religia

wtorek 6.30-7.30

17

Grażyna Orwat

wychowawca 3f

wtorek 11.50-12.50

18

 Danuta Ciszak

język polski

środa 13.40-14.40

19

Piotr Kowalczyk

świetlica

wtorek 11.00-12.00

20 Dorota Michałowicz

geografia

wtorek 11.55-12.55

21

Sławomira Sobczak

 język angielski, wychowawca 7b

czwartek 13.55-14.55

22

Magda Szymankiewicz

świetlica

poniedziałek 7.00-8.00

23

Marzena Krawczyk

język polski

wtorek 12.40-13.40

24

Marzena Tłok 

wychowawca 3b

piątek 10.00-11.00

25

Marzena Wojda

wychowanie fizyczne, wychowawca 4d

środa 11.55-12.55

26

Anna Szczypińska

wychowawca 1d

wtorek 12.00-13.00

27

Marika Węckowska-Małek

świetlica

czwartek 12.00-13.00

28 Małgorzata Straszewska wychowawca 0a

wtorek 13.00-14.00

29

 Magdalena Magierska-Krzysztoń

logopeda

poniedziałek 14.30-15.00

piątek 9.00-9.30

30

Klaudia Mikołajczyk-Bronka

psycholog

piątek 9.00-10.00

31

Maciej Markiewicz 

wychowanie fizyczne

środa 8.05-9.05

32

 Dorota Borowiak-Bączyńska

 wychowawca 2e

poniedziałek 10.50-11.50

33

 Elżbieta Gulik

 wychowawca  1a

piątek 10.55-11.55

34

 Kinga Dratwińska

wychowawca  1c

czwartek 13.40-14.40

35

 Katarzyna Troć

język polski, wychowawca 6a

piątek 8.20-9.20

36

Marta Wiecka-Kasprzak

język niemiecki

wtorek 12.50-13.50

37

Iwona Frąckowiak

wychowanie fizyczne, wychowawca 5d

piąątek 9.00-10.00

38

 Agnieszka Przybylska

wychowawca 2d

poniedziałek 11.00-12.00

39

Barbara Wawrzyniak

język polski

czwartek 13.00-14.00

40

 Sabina Gacek-Andrzejewska

plastyka, wychowawca 7c

piątek 15.30-16.30

41

Justyna Darmochwał

wychowawca 0c

poniedziałek 14.00-15.00

42

Beata Donaj

zajęcia opiekuńcze w oddziałach przedszkolnych

piątek 14.00-15.00

43

Klaudia Nawrocka

biologia, przyroda

środa 11.05-12.05

44
Magdalena Mielżyńska
zajęcia opiekuńcze w oddziałach przedszkolnych

piątek 12.00-13.00

45  
Dorota Lackowska
 matematyka, wychowawca 4e

środa 7.20-8.20

46 Lidia Żaba wychowawca 2c

poniedziałek 11.55-12.55

47 Dorota Gajda

wychowawca świetlicy

nauczyciel współorganizujący

czwartek 11.05-12.05

48 Beata Basińska-Troć logopeda

czwartek 13.45-14.45

49
Izabela Kardasz
 
chemia, technika, wychowawca 5c

piątek 11.50-12.50

50 Grzegorz Żurek historia, wychowawca 4b

wtorek 12.55-13.55

51 Agata Miedzielec wychowawca 2a

czwartek 10.55-11.55

52  Emanuela Luchowska

religia

wychowawca 5a

środa 7.15-8.15

53 Angelika Skorupińska  matematyka

wtorek 7.00-7.30

piątek 7.00-7.30

54 Marzena Beyer-Briks język polski

poniedziałek 7.20-8.20

55 Cezary Sobczyk wychowawca 2b

czwartek 16.15-17.15

56 Lidia Klorek język polski jako obcy

wtorek 14.00-15.00

57 Monika Paszkowiak wychowawca 3c

wtorek 12.40-13.40

58 Violetta Łukasiewicz pedagog specjalny

piątek 7.15-8.15

59 A. Kinga Wysocka etyka

środa 14.00-15.00

60  Sławomir Rajewski j. angielski, wychowawca 6c

wtorek 7.20-8.20

61 Roman Króliński wychowanie fizyczne, wychowawca 6d

środa 16.15-17.15

62 Anita Salamon świetlica

poniedziałek 7.00-7.30

czwartek 13.00-13.30

63 Marta Harwozińska-Papadulis nauczyciel współorganizujący proces nauczania

piątek 10.00-11.00

64  Aneta Tupaj nauczyciel wspomagający

czwartek 10.50-11.50

65 Aleksandra Broda świetlica

środa 11.00-12.00

66 Monika Paczyńska wychowawca 4a, geografia, matematyka

piątek 7.20-8.20

67 Tomasz Śnieguła EDB

 

68  Maria Tomczyk  wychowawca 3d, matematyka

poniedziałek 10.50-11.50

69  Hanna Miler wychowawca 3e

wtorek 12.40-13.40

70  Małgorzata Mądra świetlica, informatyka

piątek 11.00-12.00

71  Kinga Kaźmierczak

zajęcia wychowawczo-opiekuńcze

w oddziale przedszkolnym

poniedziałek 13.00-14.00

72 Natalia Słomińska wychowawca świetlicy

poniedziałek 10.50-11.50

73 Anna Mroczkowska wychowawca świetlicy

wtorek 11.05-12.05

74 Daria Zając wychowawca świetlicy

wtorek 12.30-13.00

piątek 12.30-13.00

75

Ewa Tojek wychowawca świetlicy

poniedziałek 11.00-12.00

76 Natalia Velikov język polski

wtorek 6.30-7.30

77 Dominika Talarczyk wychowawca świetlicy

czwartek 11.00-12.00

78    

 

79    

 

80    

 

81    

 

82    

 

83  

 

 

84      
85      

 

 

 

Inspektorem ochrony danych

jest Adam Korzuch

(korzuch@infoic.pl)

------------------------------------

 

 

 

Deklaracja zgodności cyfrowej 2020

 

Raport dostępności

-------------------------------

 

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2024

(zakładka - Egzamin klas 8)

ДОВІДНИК

про іспит восьмикласника від  навчального року

ПОСІБНИК ДО ЕКЗАМЕНУ З МАТЕМАТИКИ

ДЛЯ ВОСЬМИКЛАСНИКІВ в навчальному році

---------------------------------------

---------------------------------------

----------------------------------------------

W zakładce Rekrutacja

znajdują się do pobrania wnioski

i zgłoszenia dla kandydatów

na rok szkolny 2022 / 2023


 

WOŚP 2020

Zebrana kwota

w Plewiskach:

17766,79


 

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Zegar